TANSİYON DÜZENLEYİCİ SAAT

: 184,26 TL + KDV
Fiyat :
199,00 TL
: 199,00 TL
:
Adet :
Kategori : Tansiyon Aletleri
Marka : JINTONG
37,15 TL den başlayan taksitlerle!!
 1. Jintong Tansiyon Dengeleyici nedir?

  Mikro-elektronik teknoloji ve modern materyallerin yardımıyla yapılmış ve geliştirilmiştir. Jintong Tansiyon Dengeleyici kan basıncını düzenleyen ve dengede tutan,aynı zamanda geleneksel Tıp biliminin klasik teorisi ile modern bio-tıp biliminin birleştirilmesiyle oluşturulan yeni bir tıbbi cihazdır.
   
 2. Jintong Tansiyon Dengeleyici kim tarafından bulunmuştur?

  Akupunktur biliminde yoğun araştırmaları olan bilimadamları ve mühendisler tarafından icat edilmiştir. Alman Bilim adamı Dr. Reinhold Voll (1909-1989) elektrik akım yollarının insan vücudu yüzeyinde, geleneksel tıbbın kullandığı kanallar ile çakıştığını keşfetti. Keşfettiği ise, tam da geleneksel tıbbın belirli noktalardaki elektrik akımının ölçülmesiyle kullanılan akupunktur noktalarıydı. 
 3. Jintong Tansiyon Dengeleyici nasıl tedavi eder?

  Tedavi ilkesi, kol bileğindeki özel akupunktur noktası ya da ayak bileğindeki özel akupunktur noktasına tesir etmektir. Bunun için de cihazda bulunan mikroelektrik levha ve pil tarafından oluşturulan paralel çıkışlı elektrik sahasını kullanır.
   
 4. Jintong Tansiyon Dengeleyicinin Yapısı Nedir?

  Jintong, mikroelektronik teknoloji yardımıyla geliştirilmiş bir tıbbi cihazdır
  Cihazın temas yüzeyinde mikrodelikler vardır
  Mikroelektrik levha ve pil bu mikrodelikler içinde bulunur
  Seçilmiş akupunktur noktasının üzerinde odaksal bir bağ oluşturur
  Bu sayede vücudumuzda otonom sinir sistemiyle iletim sağlanır
  Ve Jintong tansiyonunuzu dengeler
   
 5. Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı'nı nasıl ve ne sıklıkta kullanmalıyım?

  • Öncelikle ilk sizin kullanmanız için yerleştirilen cihazın arkasındaki koruma bandını çıkarınız
  • Arka tarafındaki küçük deliklerin kol bileğindeki özel akupunktur noktasına gelecek şekilde cihazı takarak kullanmanız tavsiye edilir
  • Sabah ve Akşam yarımşar saat cihazı takmanız yeterlidir
  • Sol bilek ya da sağ bileğe cihazı takmak farklılık göstermez
  • Cihazın ne çok sıkı ne de çok bol takılmaması gerekir
  • 4 haftalık düzenli kullanım sonucunda bu noktadan yeteri kadar verim alınamadığı hissedilirse bu defa cihaz ayak bileğinde ki özel akupunktur noktasının tam üzerine gelecek şekilde uygulanmalıdır
   
 6. Kol bileğindeki akupunktur noktası nerededir?

  Her iki kolunuzun iç tarafında, bilek çizginizden iki parmak aşağıdaki merkezi noktadır.


 7. Ayak bileğindeki akupunktur noktası nerededir?

  Her iki ayak bileğinizin iç tarafında bilek kemiğinizin 4 parmak yukarısındadır.
   


 8. Jintong Tansiyon Dengeleyicinin kullanım süresi Nedir? Garantisi var mı?

  • Jintong Tansiyon Dengeleyicinin kullanım süresi 24 aydır
  • Kullanım süresince de garantili bir üründür.

  Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı'nı muhafaza ederken nemden ve sudan uzak tutmalısınız. Aksi takdirde işlevini kaybedecektir.Ve garanti kapsamından çıkacaktır.
   
 9. Jintong Tansiyon Dengeleyici ne kadar etkili?

  Yapılan deneyler ve gözlemler sonucu, Jintong Tansiyon Dengeleyici’nin yüksek tansiyona etkisi %2572,4 ; düşük tansiyona etkisinin ise %2581,5 olduğu gözlemlenmiştir.Bu veriler bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
   
 10. Jintong Tansiyon Dengeleyici'nin etkisi kanıtlanmış mıdır?

  Çin Tıp Bilimleri Akademisi Kalp ve Damar Hastalıkları Enstitüsü Yüksek Tansiyon Bölümü, Geleneksel Çin Tıbbı Araştırma Enstitüsü başta olmak üzere dünya çapında bir çok hastane ve klinik tarafından ciddi yatırımlar ile klinik deneylere tabii tutulmuş ve etkisi kanıtlanmıştır.  
   
 11. Jintong Tansiyon Dengeleyici patentli bir ürünmü?

  Avrupa Patent Ofisi'nden Avrupa Birliği patenti vardır. Ayrıca Kore ve Çin patentleri mevcuttur. 
   
 12. Jintong Tansiyon Dengeleyicinin Ödülleri Nelerdir?

  Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı, Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenmekte olan "İcatlar Kongresi"nden altın madalya, İsviçre’de "Cenevre 19. Uluslararası İcatlar Fuarı"ndan gümüş madalya ve Fransa’da "Paris 62. Dünya İcatlar Fuarı"ndan gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.  
 13. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi öncelikle koluma takmak zorundamıyım?

  Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı'nı her iki akupunktur noktasına uygulayabilirsiniz. Yukarıda anlatılan kullanım şekli tavsiye edilen kullanım şeklidir.
   
 14. Jintong Tansiyon Dengeleyici'nin etkilerini ne zaman görebilirim?

  Düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonraki ilk 4 hafta boyunca tansiyonunuzun dengelenmeye başladığını hissedeceksiniz.Genel olarak, etkisini tam olarak görebilmeniz için tavsiye edilen kullanım süresi 4 haftadır.

   
 15. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi gün içerisinde tavsiye edilenden daha uzun bir zaman kullanırsam tansiyonum sürekli düşermi ya da yükselirmi?

  Hayır. Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı, uygulandığı akupunktur noktaları sayesinde sinir sistemini kontrol ederek tansiyonu dengeler. Tansiyona etkisi iki yönlü olduğu için, tansiyonunuz sürekli düşürmez ya da sürekli yükseltmez.
   
 16. Jintong Tansiyon Dengeleyici sayesinde tansiyon ilaçlarını bırakabilirmiyim?

  Klinik deneyler, Jintong Tansiyon Dengeleyici'nin tamamen ya da kısmen oral ilaç alımının yerine geçtiğini ispatlamıştır. İlaç kullanımını bırakmaya karar vermeden önce, lütfen doktorunuza başvurunuz.
   
 17. Tansiyonum dengelendikten sonra da kullanmaya devam etmek zorundamıyım?

  Tansiyonunuz dengelendikten sonra kullanım sıklığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Jintong Tansiyon Dengeleyici’nin hiçbir yan etkisi olmadığından istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
   
 18. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi her zaman kullanabilirmiyim?

  Hiç bir yan etkisi olmadığından, gün içerisinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendinizi rahatsız hissettiğinizde kullanabilirsiniz.

   
 19. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi sadece tansiyonum için mi kullanmalıyım?

  Yapılan deneylerde ve klinik araştırmalarda, Jintong Tansiyon Dengeleyici'nin baş dönmesi, migren, kalp çarpıntısı, uykusuzluk, nabız düşüklüğü, halsizlik ve benzeri şikayetlerin semptomlarını azalttığı görülmüştür.
   
 20. Jintong Tansiyon Dengeleyici herkes için aynı sonucu verirmi?

  En etkili sonucu 1. ve 2. seviye yüksek tansiyon hastalarında verir. Ancak parenkimal patolojik değişimlere bağlı olan tansiyon hastalara etkisi kanıtlanmamıştır.
   
 21. Jintong Tansiyon Dengeleyici'den sonuç alamıyorum. Ne yapmalıyım?

  Eğer kullanmaya başladıktan sonra kısa sürede sonuç alamadıysanız, lütfen cihazı düzenli olarak kullanmaya en az 4 hafta devam edin. Etkisinin gittikçe arttığını göreceksiniz.Ayrıca cihazın özel akupuntur noktasına tam olarak temas ettiğinden emin olun.
   
 22. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi kullanmadığım zaman nasıl muhafaza etmeliyim?

  Jintong Tansiyon Dengeleme Cihazı'nı muhafaza ederken nemden ve sudan uzak tutmalısınız. Aksi takdirde işlevini kaybedecektir.
   
 23. Jintong Tansiyon Dengeleyiciyi kullanmadığım dönemlerde kullanım süresi uzar mı?

  Hayır. Jintong Tansiyon Dengeleyicinin arkasındaki koruma bandını açtıktan sonra kullanım süresi başlar. Kaldı ki Jintong Tansiyon Dengeleyici düzenli olarak kullanılmalıdır.
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 1
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.