Fresh & Soft Ter Emici Yapraklar ( Koltuk Altı Pedi)

: 10,59 TL + KDV
Fiyat :
12,50 TL
İndirimli : 5,90 TL
:
Seçenekler :
Adet :
Kategori : Ter Kokusu Önleyiciler, Fırsat Ürünleri
Marka : FRESH & SOFT
1,10 TL den başlayan taksitlerle!!

Fresh n Soft Ter Emici Yapraklar ( Koltuk Altı Pedi) 

SKT 05.2015

 Kampanya Fiyatı

1 adet -  5,90 TL
3 adet - 17,55 TL | birim fiyat:  5,85 TL
5 adet - 28,75 TL | birim fiyat:  5,75 TL
10 adet - 56,00 TL | birim fiyat: 5,60 TL


GİYSİYE YAPIŞIR, TER TARİHE KARIŞIR...    
 
Terleme sorununa temiz, pratik ve güvenli çözüm…

Fresh&Dry ter emici yapraklar kol altı ve kıyafet arasında yumuşak ve konforlu bir bariyer oluşturarak, taze ve temiz bir gün geçirmeyi sağlar. Kıyafetinizin kol altına temas eden iç kısmına yapıştırılarak kullanılır. Ter emici yapraklar içerisindeki süper emici tanecikler teri emer, kol altında terden dolayı oluşan ıslaklığı, kötü kokuyu ve kıyafette oluşan ter lekelerini engeller. İnce yapısı sayesinde hissedilmez, vücut yapısına uygun anatomik şekle sahiptir. Günlük tazelik ve temizlik sunar. Kol altınızda terden dolayı oluşan ıslaklık hissini, ıslak görüntüyü ve ter kokusunu engeller. Islaklık hissi olmadığından kişi kendini daha rahat ve temiz hisseder aynı zamanda kişi sosyal ortamda daha rahat hareket eder. Fresh&Dry kıyafetlerinizdeki lekeleri engelleyerek, kıyafetinizin ömrünün uzamasını da yardımcı olur.
 
Bir pakette 14 adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her bir çifti özel koruyucu poşet içinde olmak üzere bir paket toplam 7 çift (haftalık) ürün içermektedir. 2’li poşetleri sayesinde taşımada kolaylık sağlar. Seyahate giderken, işe giderken çantada hijyenik bir şekilde taşınabilir.
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 1
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Bu ürünle birlikte alınması tavsiye edilen ürünler

89,00 TL

110,00 TL

Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.